Garanti cepbank para çekme resimli anlatım

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(18 , 0 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiÇevrimdışı
KaptaN_38
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR GRAFİKER 
33 Konu
43 Mesaj
414 Rep

Konu Tarihi: 05.11.2019 23:53
Garanti cepbank para çekme resimli anlatım

Günümüzde değişen yaşam şartları ve imkanlar neticesinde insanlar çok daha aktif bir hayat yaşamaktadır. Bu yaşam tarzı ne kadar hoş ve güzel olsa da bazen istenmeyen durumlarla karşılaşılır ve nakit ihtiyacımız olabilir. Özellikle de gençler bunu çok daha iyi bilirler ki hiç beklenmedik yerde nakit paraya ihtiyaçları olabilir. Bu durumda hemen en yakınlarımızı arar ve para isteriz. Parayı bulduk ancak bunu gidip elden alamayacağımıza göre nasıl alabiliriz? Bu durumda Garanti Bankası Cepbank hizmeti devreye giriyor. Bu uygulama ile cebe gönderilen para Garanti Bankası paramatikten hızlı bir şekilde çekilebilir.

[Resim: o10V9G4.jpg]

Garanti bankası cepbank işlemi günlük limiti 1000TL’dir ve her cepbank işlemi için sadece 1,50 TL ücret almaktadır. Birinci adım http://www.garanti.com.tr adresinden Garanti bankası internet şubesine giriş yapın. Bunun için tabiki öncelikle Garanti bankası internet şubesi kullanıyor olmanız gerekiyor.

[Resim: w2C7R5.jpg]

İnternet şubesine giriş yaptıktan sonra üstteki resimde gösterildiği gibi sırası ile “Para Transferleri” => “CepBank Para Gönder” => “Para Gönder” adımlarını takip ederek Cepbank para gönderme formunu açın.

[Resim: a8Q5F10.jpg]

Bu adımda kullanacağınız bilgiler bahis sitesine cepbank ile para yatırma formunda kullanacağınız bilgilerdir. Banka da kayıtlı olan cep telefonu numaranızı yazmalısınız.
Parayı yolladığınız alıcının cep telefonu numarası. ( bu numara yanınızda olmalı çünkü 4. bilgi cep telefonuna gelen sms’deki şifre olacaktır.
Yollamak istediğiniz tutar. (internet şubesinde Cepbank para gönderme limitini maksimum 1000TL olmak üzere istediğiniz miktarda ayarlayabilirsiniz.
Alıcı Cep Telefonuna gelen sms’deki şifre.

[Resim: b1N7Z8.jpg]

Cepbank para gönderme işlemini onaylayın. Garanti Bankası internet şubesinden Cepbank para gönderme ücreti 1,50 TL’dir.

[Resim: n10S7X8.jpg]

Bu adımları başarı ile gerçekleştirdiyseniz. Cepbank para gönderme kısmını tamamladınız demektir.

KAYNAK: https://www.kredivepara.com/garanti-bank...-gonderme/

Üyenin İmzası

Camda iz olduğu zaman silersin geçer.
Peki, ya canda iz olduğu zaman ne yaparsan geçer?

boxsetfilmler.com


Anahtar Kelimeler
Garanti cepbank para çekme resimli anlatım indir, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım Videosu, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım online izle, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım Bedava indir, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım Yükle, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım Hakkında, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım nedir, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım Free indir, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım oyunu, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım download, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım Full indir, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım Full izle, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım Crack indir, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım nasıl yapılır, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım full oyna, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım yamaları, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım modları, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım harita modu, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım harita yaması, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım araba modu, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım araba yaması, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım skin indir, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım türkiye modu, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım türkiye modu indir, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım apk indir, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım android apk indir, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım para hileli apk indir, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım hileli apk, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım hileli apk indir, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım psd indir, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım psd download, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım haber, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım haber oku, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım haber izle, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım oyun haberleri, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım oyun hakkında, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım Garanti cepbank para çekme resimli anlatım otobüs modu indir, Garanti cepbank para çekme resimli anlatım otobüs yaması indir

Garanti cepbank para çekme resimli anlatım konusu
Garanti cepbank para çekme resimli anlatım Konusunun Linki Direk Link
Garanti cepbank para çekme resimli anlatım Konusunun HTML Kodu HTML Link
Garanti cepbank para çekme resimli anlatım Konusu BBCode Linki BBCode Link
Garanti cepbank para çekme resimli anlatım Konusunu Paylaş Sosyal PaylaşSunucu Durumu
Sunucumuz Online Keyifli Forumlar !

dropshipping eğitimi - aidatsız kredi kartları - izmir dekorasyon - izmir web tasarım - mybb temaları


Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2019 Designed by ModernHoca